Blog

Już za miesiąc targi CeBIT 2016!

utworzone przez | lut 22, 2016 | Digitalizacja

W dniach 14-18 marca obędą się największe na świecie targi teleinformatyczne (ICT – z ang. Information and Communications Technologies) CeBIT. Impreza – jak co roku – mieścić się będzie w Messegelände w niemieckim Hanowerze, gdzie pokazywane będą najnowsze produkty z dziedziny innowacji i nowych technologi. Tematem głównym imprezy jest wciąż postępująca digitalizacja i cyfryzacja życia pod hasłem „d!conomy: join – create – succed”. W tym roku organizatorzy skupiają się przede wszystkim na takich dziedzinach jak internet rzeczy, Big Data, cyberbezpieczeństwo czy rozwiązania mobilne.


Jak co roku jeden kraj obejmuje patronat strategiczny nad imprezą. W zeszłym roku były to Chiny, a w 2013 ta rola przypadła Polsce. Tym razem „opiekunem” targów została Szwajcaria i to właśnie pochodzący stamtąd przedsiębiorcy i wynalazcy będą mieli najwięcej do pokazania z obszaru Badań i Rozwoju. Wśród 3 tys. wystawców prezentujących swoje osiągnięcia znaleźć można obywateli większości krajów świata. Targi CeBIT 2016 są największym na świecie wydarzeniem, gdzie świat biznesu i nauki wspólne prezentuje najnowsze osiągnięcia techniki, zarówno na etapie projektów koncepcyjnych, jak i nowych edycji już skomercjalizowanych produktów. Jest to idealne narzędzie do budowy nowych relacji biznesowych, poznawania nowatorskich rozwiązań oraz niezastąpiona platforma do wymiany doświadczeń i opinii. Za sprawą licznych konferencji, które współtowarzyszą targą, CeBIT od lat wyróżnia się prestiżem i nadaje tonu branży nowych technologii.

Warto wspomnieć, że w zeszłorocznej edycji, udział wzięło 3 300 wystawców z ponad 70 krajów, goszcząc przy tym 220 tys. odwiedzających z całego świata. Wówczas targi zostały zdominowane przez drony i nowe rozwiązania w technologii rejestracji obrazu – głównie kamery internetowe pozwalające na jednoczesny zapis i streaming obrazu w internecie. Nie wiadomo jaka branża zdominuje imprezę, ale biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich kilku miesięcy można przypuszczać, że ochrona danych osobowych i szeroko pojęte bezpieczeństwo informatyczne przykują uwagę mediów i uczestników targów.

Uczestniczyć w targach CeBIT mogą wszyscy zainteresowani udziałem – który ukończyli 16 lat – za okazaniem dowodu tożsamości i ważnego biletu wstępu. Bilety sprzedawane są w 3 wariantach:

  • Exhibition (za 55 EUR) – bilet wstępu na teren imprezy przez cały okres jej trwania, z wyłączeniem konferencji i wydarzeń specjalnych.
  • Exhibition & Conferences (za 600 EUR/dzień lub 1 000 EUR/całość) – bilet „all inclusive” – z wyłączeniem poszczególnych wydarzeń specjalnych i koncertów.
  • Red Ticket (za 1990 EUR) – 5-dniowy wstęp na wszystkie wydarzenia, konferencje, koncerty i spotkania w ramach CeBIT 2016.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie pod tym adresem.

Źródła:

http://www.cebit.de

Zapisz się do naszego newslettera

eSkaner logo

Strona pokazowa. Usługi zaprezentowane na stronie nie są dostępne. Pracownia digitalizacji eskaner zajmuje się przetwarzaniem wszelkich dokumentów papierowych na ich wersję elektroniczną.

Copyright © eskaner.pl 2018-2022  |  Strona projektu Colorpeak Ltd  |  Mapa strony