Wysyłka i dostawa

Procedury

W naszej pracowni doskonale znamy wartość każdej fotografii. Stosując wypracowane przez nas procedury gwarantujemy staranność i należyte wykonanie zamówienia w każdej fazie jego realizacji. Zalecamy opisywanie zdjęć lub załączanie opisów. W przeciwnym wypadku nasz zespół dokona tego wedle uznania lub utworzy folder „zdjęcia_bez_kategorii”.

Przykład

Klient wysyła 38 luźnych odbitek z wyjazdu do Niemiec w 1992 roku i 50 z I Komunii swojego dziecka. Zdjęcia warto umieścić w oddzielnych kopertach i wrzucić do jednej kartkę „Niemcy 1992”, a do drugiej „Komunia Jasia 1988”. Następnie obie koperty spakować do pudełka. Wysyłając zdjęcia prosimy o zadbanie o ich bezpieczeństwo. Nie należy pakować materiałów bezpośrednio do kopert, w każdym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie pudełko. Luźne miejsca powinno się usztywnić np. zwiniętą gazetą.

Odbiór u klienta

Jeśli godziny otwarcia nie pozwalają na wizytę, teraz to nie problem!

Za jedyne 20 zł nasz pracownik przyjedzie pod wskazany adres na terenie Górnego Śląska* po materiały do zdigitalizowania i dowiezie je do naszej siedziby. Zadzwoń pod nr 555 555 555, a resztą zajmiemy się my! Nie czekaj i zrób to cyfrowo!

Pakowanie i wysyłka

Wytyczne

Sposób pakowania poszczególnych materiałów

Odbitki

Najprostszym rozwiązaniem chroniącym przed wilgocią przy transporcie jest zapakowanie zdjęć (lub kopert ze zdjęciami) w woreczek foliowy i zapięcie ich gumką.

Negatywy

Zarówno rolkowe jak i pocięte paski taśmowe wymagają starannej ochrony. W tym przypadku zalecane jest użycie koszulek negatywowych lub pojemników na klisze. Alternatywnie można spakować paski do kopert bądź woreczków i dobrze usztywnić, a rolki spiąć gumką, żeby się nie rozwinęły.

Slajdy

Ze względu na niską wytrzymałość tego typu materiałów zaleca się stosowanie specjalnych opakowań na slajdy. Alternatywnie dopuszcza się pakowanie tak jak w przypadku negatywów.

Zapisz się do naszego newslettera

eSkaner logo

Strona pokazowa. Usługi zaprezentowane na stronie nie są dostępne. Pracownia digitalizacji eskaner zajmuje się przetwarzaniem wszelkich dokumentów papierowych na ich wersję elektroniczną.

Copyright © eskaner.pl 2018-2023  |  Strona projektu Colorpeak Ltd  |  Mapa strony