Wysyłka i dostawa

Wysyłka i dostawa

Procedury

W naszej pracowni doskonale znamy wartość każdej fotografii. Stosując wypracowane przez nas procedury gwarantujemy staranność i należyte wykonanie zamówienia w każdej fazie jego realizacji. Zalecamy opisywanie zdjęć lub załączanie opisów. W przeciwnym wypadku nasz zespół dokona tego wedle uznania lub utworzy folder „zdjęcia_bez_kategorii”.
Wysyłka i dostawa

Przykład

Klient wysyła 38 luźnych odbitek z wyjazdu do Niemiec w 1992 roku i 50 z I Komunii swojego dziecka. Zdjęcia warto umieścić w oddzielnych kopertach i wrzucić do jednej kartkę „Niemcy 1992”, a do drugiej „Komunia Jasia 1988”. Następnie obie koperty spakować do pudełka. Wysyłając zdjęcia prosimy o zadbanie o ich bezpieczeństwo. Nie należy pakować materiałów bezpośrednio do kopert, w każdym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie pudełko. Luźne miejsca powinno się usztywnić np. zwiniętą gazetą.
Wysyłka i dostawa

Odbiór u klienta

Jeśli godziny otwarcia nie pozwalają na wizytę, teraz to nie problem!

Za jedyne 20 zł nasz pracownik przyjedzie pod wskazany adres na terenie Górnego Śląska* po materiały do zdigitalizowania i dowiezie je do naszej siedziby. Zadzwoń pod nr 555 555 555, a resztą zajmiemy się my! Nie czekaj i zrób to cyfrowo!

Masz jakieś pyania?

Wytyczne

Sposób pakowania poszczególnych materiałów
Wysyłka i dostawa

Odbitki

Najprostszym rozwiązaniem chroniącym przed wilgocią przy transporcie jest zapakowanie zdjęć (lub kopert ze zdjęciami) w woreczek foliowy i zapięcie ich gumką.

Wysyłka i dostawa

Negatywy

Zarówno rolkowe jak i pocięte paski taśmowe wymagają starannej ochrony. W tym przypadku zalecane jest użycie koszulek negatywowych lub pojemników na klisze. Alternatywnie można spakować paski do kopert bądź woreczków i dobrze usztywnić, a rolki spiąć gumką, żeby się nie rozwinęły.
Wysyłka i dostawa

Slajdy

Ze względu na niską wytrzymałość tego typu materiałów zaleca się stosowanie specjalnych opakowań na slajdy. Alternatywnie dopuszcza się pakowanie tak jak w przypadku negatywów.

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłka i dostawa

Strona pokazowa. Usługi zaprezentowane na stronie nie są dostępne. Pracownia digitalizacji eskaner zajmuje się przetwarzaniem wszelkich dokumentów papierowych na ich wersję elektroniczną. 

Copyright © eskaner.pl 2018-2019  |  Strona projektu Colorpeak Ltd  |  Mapa strony